ekip


süper bir takımın parçası olmaya hazır mısın?Dijital

Dijitaldeki sonsuz dünyanın gücünü, potansiyelini anlayanlarla çalışırız. Bilgisayarında düşünür, araştırır, üretirsin. Yolda vakit kaybetmene, bir yere bağlı olmana gerek yok. Nerde istersen orda çalışırsın?


Özgürlük

Öz disiplinli insanları ekibimize katıyoruz ve kimsenin çalışma saatine karışmayız. Kendini ne zaman üretken hissediyorsan o zaman çalışırsın. Aslında bu ekipte kimse çalışmaz herkesin bir hayali vardır ve onun için koşar.


Gelecek

Bu ekipteki kariyerine sen karar verirsin. Birkaç sene sonra kendini farklı bir şehirde, ülkede yaşıyorken, büyük projeleri yönetirken, milyonlarca insanın hayatına pozitif bir değer sağlarken bulabilirsin.


Başarı

250'den fazla seminer yaptık, 2,5 milyondan fazla kitap basıldı, Afrikada 100.000 insanın hayatını değiştirdik, binlerce öğrenciye burs sağladık, Onbinlerce içerik, yüzlerce video ile insanların bir üst seviyeye çıkmasına yardımcı olduk. Bu ekip çok şey başardı ve biliyor musun, henüz daha başlamadık gibi geliyor.

Açık pozisyonlar


#yaz

Metin yazarı

freelance

Güzel yazmak, iyi düşünmek demektir derler. Güzel düşünen ve güzel anlatan insanlar hala kaldı mı bilmiyoruz ama olanları aramızda görmek isteriz. Hem kendi markamız hem projelerimiz için sürekli üretiyoruz bunları aktarmada ihtiyacımız olan metin yazarı olduğunu düşünüyorsan lütfen burdayım de.

Read More
#tasarla

Grafiker

freelance

Ne yapıyorsan bu hayatta ambalajını iyi hazırlamalısın. İyi ürünün hakkını ancak iyi bir sunumla verebilirsin. Photoshop bilen değil, photoshop ile tasarımlar yapabilen, etkileyen, temiz ve düzenli çalışan, detaylara önem veren biriysen bekleriz.

Read More
#kurgula

Video Editörü

freelance

Final Cut ya da Adobe Premiere ile aran iyi ise milyonlarca izlenecek videoların editörlüğünü yapmaktan heyecan duyacaksan bize katıl. Hem resmi kanalımız hem de projelerimiz için freelance video editörlüğü yapabilirsin.

Read More