metin yazarı


Herkese merhaba 😁 Harika fikirleri olan ekip arkadaşları arıyoruz. Youtube ve diğer sosyal mecralardaki hem “hikmet anıl öztekin” markası hem de diğer projelerimiz için fikirler üretecek arkadaşlara ihtiyacımız var.

Freelance olarak dilediğiniz yerde çalışacaksınız. Ekibe adapte olabilirseniz aynı dili konuşursak ilerleyeceğiniz yere siz karar vereceksiniz. Hayallerimiz, gençliğimiz ve yürüyecek çok yolumuz var.

Ben kimim? 🏄🏻‍♂️

İstanbul Teknik Üniversitesi Gemi İnşaat Mühendisliğini bitirdim ancak kariyerime daha fazla heyecan duyduğum alanlarda devam etmeye karar verdim. Yazar, youtuber ve girişimciyim. Önce anlamaya sonra akıl süzgecimden geçirip insanlara aktarmaya, ilham olmaya çalışıyorum. 

Metin Yazarı ne yapar? 🎈

 • Metin üreteceksin :). Bir çok alanda sana ihtiyaç duyacağız bunların en başında video içerikleri gelecek. Bazen kendi belirleyeceğin sıklıkla da ekipten gelecek konular üzerine video metinleri yazacaksın. Bunlar ana youtube videolarımız için uzun metinler olabileceği gibi kısa videolarımız için kısa metinler olabilir.
 • Konuşmak kolay, metin yazmak zordur. Markayı doğru temsil edecek akılcı metinler yazmak ise en zorudur. Bu sebeple tercihen deneyimli arkadaşlar arıyoruz.
 • Videolar dışında sosyal medyadaki içeriklerimiz için gerektiğinde metin üretmeni isteyeceğiz.
 • Araştırma yapmayı sevmeni, türkçe dışında dil bilmeni çok önemsiyoruz. Her ne yapıyorsak dünyada onu en iyi yapanlardan olmak istiyoruz.
 • Web sitemiz, projelerimizin web siteleri ve projelerimizin sosyal medya hesapları için metinler üretebilirsin.

İşin Avantajları ☕️

 • Gelişim – Araştırmayı, analiz etmeyi, rapor vermeyi, iş yönetmeyi, ekip uyumu gibi bir dizi beceri kazanırsın.
 • Esneklik – Size en uygun saatlerde dilediğin yerden çalışırsın.
 • Etki – Fikirleriniz dünya çapında milyonlarca insan tarafında görülür.  
 • Macera – Hem dijitalde, hem Avrupa’nın birkaç noktasında projelerimiz var. Çok farklı alanlara yönelebilir, heyecanlı bir hayata merhaba diyebilirsin. 
 • Özgürlük – Gücümüz oldukça fazla. Bu harika ekipte müdüre, üste takılmadan hayallerini hızlıca gerçeğe dönüştürebilirsin.
 • Mentorluk – Hikmet Anıl Öztekin ve ekipteki değerli insanlarla toplantılara katılır, kendini geliştirirsin. 

Tam olarak aradığımız kişi 😎

Aradığımız özellikler tam olarak aşağıdadır. Bunlardan bazılarına uymuyorsanız ancak yine de role çok uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, lütfen kendinizi tam olarak anlatarak başvurunuzu gerçekleştirin. 

 1. Dünyanın herhangi bir yerinden part-time olarak çalışabilirsiniz. Sonrasında ekibe sağladığınız uyuma göre bunu tam zamanlı işiniz haline getirebilirsiniz. Sorumluluklarınızı zamanında yapmanız ne zaman yaptığınızdan çok daha önemli.
 2. Tercihen üniversite mezunusunuz ancak kendini çok iyi geliştirmiş diğer arkadaşlarla da görüşmekten çekinmeyiz.
 3. Türkçe dışında bir dil biliyorsunuz. Çünkü dünyanın farklı yerlerindeki fikirlerden beslenmek istiyoruz. 
 4. Ne tarz fikirler üreteceğiniz konusunda “hikmet anıl öztekin”i yeterince takip ettiniz, frekansını biliyorsunuz. Nasıl daha kaliteli içerikler üretilebileceği konusunda fikirleriniz var. Ve sürekli araştırarak bu markayı daima canlı tutacağınızı biliyorsunuz. 
 5. Üretkenlik, kişisel gelişim, psikoloji, minimalizm, girişimcilik, edebiyat gibi konuların en az birine ciddi ilgi duyuyor olmalısınız. Bu işleri çok daha eğlenceli hale getirecek.
 6. Kişisel gelişim kitapları okumaktan, kendinizi nasıl daha iyi seviyeye çıkaracağınız konusunda çalışmaktan hoşlanırsınız. Eğer bu iki eylemden uzaksanız bu ekibe katılmamalısınız. 

Seni Bekliyoruz 🤩

 • Özgeçmişini,
 • Neden ekibe katılmak istediğini,
 • Hedeflerini,
 • Yapabileceklerini anlatan bir yazıyla birlikte aşağıdaki adrese mailini bekliyoruz.

haoajanscv@gmail.com

Başvuru Süreci

 1. Gelen e-postaları değerlendirip uygun kişileri haftalık toplantılarımızda konuşuyoruz.
 2. Ekibe uygun olduğunuz düşünülürse deneme görevi içeren bir e-posta alırsınız. 
 3. Çalışmanıza göre yetkiliyle ya da hikmet anıl öztekin ile birebir görüşme gerçekleştirirsiniz.
 4. Her şey yolunda gittiyse sorumluluklarınızı ve hakedişi konuşur ve başlarız. Tüm süreç 2 hafta içinde tamamlanmış olur. 

Teşekkürler.